18mm Eşiksiz İnce Seri Plise Sineklik

Bu serinin en önemli özelliği montaj esnasında montaj yerinin kısıtlı olması durumunda çözüm odaklı seridir. En uygun kullanım Alanı panjurlu doğrama ve pencerelerdir.

Plise Sineklik Nasıl Yapılır ?

İşlevsel

Yatay veya Dikey olarak açıp kapatabileceğiniz çalışma modeli ile oldukça ergonomiktir.

Konfor

Çalışma Modeli Sayesinde pencere ve kapılarınızda rahatlıkla kulllanabilirsiniz.

En İyisi

1. Kalite Alüminyum Kullanılır ve Asla Deformasyon Sorunu Yaşanmaz

Sağlam

Tülleri Normal Kullanımda Yırtılmaz, Sökülmez ve Delinmez.

Dayanıklı

Sinekler ve Diğer Haşereler, Sineklik veya Tülden Geçemez.

Trend

Plise sineklikler oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Diğer Sineklikler Gibi Görüntü Bozmaz

18 mm Eşiksiz Plise Sineklik
18 mm Eşiksiz Plise Sineklik Kasası

18mm Eşiksiz İnce Seri Profili

Beyaz,Antrasit Gri ve ,Eloksal olmak üzere 3 renk çeşidi mevcuttur.
Bu serinin en önemli özelliği montaj esnasında montaj yerinin kısıtlı olması durumunda çözüm odaklı seridir. En uygun kullanım Alanı panjurlu doğrama ve pencerelerdir. Gramaj anlamında ekonomiktir.

18mm İnce Seri Kanat Profili

Kanat profili: Kasa profiliyle uyumlu baş kısımlarına takılan teker aksesuarları sayesinde plise tülün hareket etmesini sağlayan profildir. Özel dizaynıyla tülü içine hapsederek tülün uzun ömürlü olmasını sağlar.

18 mm Plise Sineklik Kanat

14 ve 15 mm Plise Sineklik Tülü

ÜRÜN ADI Özel tasarım polyester file
DOKUMA YAPISI Pileli
RENK Gri - Siyah
İPLİK ÇAPI (MM) Çözgü 0.3+/-0.02mm atkı:0.3+/- 0.02mm
BİTİŞ YOĞUNLUĞU (ENDS/İNÇ) Çözgü 18 atkı : 16
ALAN AĞIRLIĞI (G/M2) 70 g/m2 :+/-5 g/m2
BİLEŞİM Polyester
KIRMA KUVVETİ (N/25MM) Çözgü >180 atkı: >160
STANDART İLE (M) 2m / 2.2m/ 2.4m /2.7m/ 3m’den itibaren
STANDART PARÇA UZUNLUĞU (M) 26m’den itibaren:+/- 1m
DAYANIKLILIK ISI -10 derece /+50 derece
PARÇA UZUNLUĞU (PC) Talep üzerine temin edilebilir

PVC Şerit 15 mm

Plise Sineklik Pvc Bantlı Şerit sinekliğin tülüne yapıştırılarak tül ile alüminyum bağlantısını sağlamaktadır. Bu ürünün en büyük özelliği sıcağa karşı dayanıklı Pvc malzemeden üretilmesidir. Üzerindeki çift taraflı bant dış hava şartlarında, sıcakta ve soğukta özelliğini yitirmemesidir. Pvc Şeritler üretildikten sonra firmamız tarafından sıcak hava şartlarında dayanıklılığı kontrol edilmekte ve bu ürün için özel üretilen bantlar yapıştırılmaktadır. ÖZAY PLİSE markalı Pvc Şeritlerin 10 yıl garanti süresi vardır

19mm Sineklik Şerit

Sineklik İpi

Sineklik sistemlerinin en önemli bileşenlerinden biri olan sineklik ipleri mekanizmanın sorunsuz çalışabilmesi için pek çok bitirme işleminden geçirilmektedir.

Kullanım sırasında tül sisteminin formunun bozulmasını engellemek için ısıl işlemden geçirilmekte uzaması azaltılmakta ve sürtünme dayanımı arttırılmaktadır.

Plise Sineklik İpi

Kasa ve Kanat Birleşenleri

plise sineklik köşe takozu
Köşe Takozu

Yatay ve Dikey Kasa profil kesitlerinin birleşmesinde kulanılan orijinal moblen hammedde ile üretilmektedir.

Sineklik Köşe kapağı
Köşe Kapakları

Montaj bitiminde köşe aksesuarlarının vida deliklerinin kapatılmasında kullanılır ve estetik bir görünüm sağlar.

Plise Sineklik Teker
Rulman Teker

Sistemde Yatay ve Dikey olarak kullanılan kanat profilinin baş kısımlarında kullanılmaktadır. İçerisinde bulundurduğu derlin hammadde ve demir pim sistemi sayesinde kolay açılıp kapanmaya yarayan plastik enjeksyon ürünüdür.

Sineklik köşe pim birleşimi
Pim Birleşimi

Dikey ve yatay profillerin birleşiminde kullanılan köşe takozunun merkez noktasından geçen plise sineklik kord ip’in geçişinde kullanılan çevresinde kullanılan dikey çıkıntılar sayesınde sıkıştırmasını sağlayan kitleme pimi özel baskı tekniği ve orjinal hammadde kullanılarak yapılan plastik enjeksiyon ürünüdür.

Kıl Fitil

Standart kapı ve pencere sinekliklerinde kullanılan kanat profillerinin mıknatıs kısmı için kullanılan özel boşluğun kapatılmasında kullanılır. Çok önemli özelliği olmamakla birlikte estetik acısından güzel bir görünüm sağlar ve kısmen sineklikte oluşabilecek tozlanmayı ve kirlenmeyi önler.

plise sineklik kıl fitil

Mıknatıs Fitil

Düz ve üçgen mıknatıs; belli bir standartın üstündeki ölçülerde sistemin sağlıklı çalışabilmesi adına bir takım değişiklikler yapılır.Önemli detaylardan birisi büyük ölçülerde kullandığımiı duble sistemdir,daha kolay bir kullanım sağlar, çift taraflı kanat kullanılır.Mıktanıs iki kanadın birleşiminde kullanılır.Kanat Profilinin özel kanalına takılarak sistemin çalışmasını sağlar,düz ve üçgen mıknatıs tercih sebebidir,üçgen mıktanısın bir özelligi üretim sırasında oluşabilecek sistemin çalışmasını engellemiyecek ufak hataların giderilmesinde önemlidir.

plise sineklik mıknatıs fitil

Kuş Gözü

Plise sinekliğin ip’in geçişinde kullanılan sineklik ve perde ürünlerinde kullanabileceğiniz metal özel kaplamalı kuşgözü kapsül. Bu ürünü tulumba presinde ve otomatik makinalarda delici ve çakma kalıpları kullanarak uygulayabilirsiniz. Ürün sac malzemeden yapılmış, ve alüminyum kaplamadır.

plise sineklik kuş gözü
logo logo
BAYİ FORMU

Birlikte Üretmeye Başlayalım!